לתוכן ראשי

אודות אחוזת השווארמה

אחוזת השווארמה רעננה – כשר למהדרין

אם אתם אוהבים שווארמה כמונו בטח תסכימו איתנו שמנת שווארמה משובחת היא ארוחה שאף פעם לא נמאס ממנה. כלומר, אף פעם לא נמאס ממנה כשמכינים אותה כמו שצריך – שווארמה צרובה מבחוץ אך עסיסית מבפנים בדיוק במידה הנכונה, מאפה (פיתה, לאפה או באגט) טרי והרבה סלטים וממרחים טריים ועזי טעם שיחמיאו לה ויעשו לכם חגיגה בפה.

אצלנו, התפריט פשוט מאוד – השווארמה היא המלכה, ואנחנו מתמקדים רק בה.
זה מאפשר לנו להוציא בכל יום מהצהריים עד הלילה מנה אחר מנה של שווארמה מצוינת ללקוחות רעבים ומריירים, יושבים אצלנו לאכול בנחת או לוקחים מנה על הדרך (ואנחנו גם עושים משלוחים – כדי לא להשאיר חלילה את אלה שנשארים במשרד או בבית נטולי שווארמה!).

את השווארמה שלנו אתם יכולים לאכול בפיתה, בלאפה, בבאגט או במגש. היא מלווה במבחר של סלטים ביתיים טריים, ממרחים ורטבים טעימים שרק מחמיאים לה וטעימים גם בפני עצמם. הוסיפו לכל זה את הצ'יפס החם שלנו ובקבוק קר של משקה קל או בירה – ואתם מסודרים.

אגב, מי שרעב בקטן יכול לבקש אצלנו רק חצי מנה, ומי שרעב בגדול – יכול גם להזמין מגש שכולו נטו שווארמה!

אז מה המנה שלכם? שווארמה בלאפה עם טחינה, עמבה, חריף ירוק, חצילים מטוגנים וסלט ירקות? או אולי שווארמה בפיתה עם חומוס, בצל בסומאק, סלט גזר חריף, סלסה ופטרוזיליה? אולי בכלל מתחשק לכם למלא באגט בשווארמה עם חריף אדום, כרוב לבן, עמבה, שיפקה וסלט עגבניות חריף?
זוהי רק רשימה חלקית של הסלטים והממרחים שלנו, אגב, ותוכלו להזמין גם מגש שכולל את כולם בנפרד.

אתם מוזמנים אלינו, אחוזת השווארמה ברעננה, בכל יום באמצע השבוע כדי לזלול שווארמה נהדרת.
ברוכים הבאים ובתיאבון!

הזמינו משלוח

חזור